piątek, 19 sierpnia 2016

Z "Dziennika Łódzkiego"

   "Tam, gdzie Zielone Wzgórza Ani"... Tak Ludwik Arendt, korespondent PAP, zatytułował artykuł, który ukazał się 30 października 1987 roku w Dzienniku Łódzkim. Fragment o Wyspie Księcia Edwarda przeczytajcie sami...5 komentarzy:

 1. Boże, Agnieszko, kiedy Ty masz czas to wszystko pisać? Przedtem musisz przecież jeszcze odwiedzać biblioteki, archiwa... Takie jakby śledztwo prowadzić. Kiedy? Są wakacje, a ja nie mam nawet zbyt dużo czasu, aby skrobnąć parę słów: treningi jazdy konnej, zawody jeździeckie, półkolonie... Jakby tego było mało muszę uczyć się programów ujeżdżeniowych, a to zajmuje dość dużo czasu. Podziwiam Cię, naprawdę! M.in. dlatego chciałabym polecić Twój blog na moim. Tylko potrzebna mi jeszcze Twoja zgoda :) Co Ty na to? :)
  Ula Łucja
  wswiecieanishirley.blogspot.com
  z-wiatrem-w-grzywie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ulo Łucjo
   Poszukuję i piszę wieczorami (i nocami też, przyznaję). Gdyby nie praca i inne obowiązki - mogłabym siedzieć pewnie i dniami ;).
   Biblioteki odwiedzam wirtualnie - korzystam z potężnych zbiorów Bibliotek Cyfrowych.
   Blog oczywiście możesz polecać - będę się cieszyć, jeśli w ten sposób zamiłowaniem do świata Maud "zarazisz" swoich czytelników.

   Usuń
  2. To jak już napiszę wyślę Ci link ;) Przepraszam, że tak długo to trwa, ale mam do zapytania jeszcze paru innych blogerów ;)

   Usuń
 2. Oho, autor tekstu czytał Arkadego Fiedlera ;) Jak widać w każdym czasie w Polsce WKE wzbudzała zainteresowanie :) Miło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, w każdym! Nawet przed "erą Ani" - przygotowuję o tym materiały.

   Usuń